ПРОДАЖБА СО ПОПУСТ ДО 80%

Уметнички тоне информации

Изработени од европски уметници, овие уникатни уметнички мијалници импресионираат со својот уникатен дизајн и природност. Секој модел е исклучително уметничко дело кое одлично се вклопува и во модерни, дизајнерски, ретро и рустикални ентериери. Тие не се само убави, туку и функционални, отпорни на детергенти и лесни за одржување.

Серијата уметнички мијалници во нашата палета вклучува различни различни модели, вклучувајќи:

Рачно изработени мијалници

Рачно изработените мијалници се единствени и единствени. Секој модел е уметничко дело кое додава личен допир на секоја бања. Тие се идеални и за модерен, ретро и рустикален ентериер, нудејќи комбинација на функционалност и естетика.

Уметнички тоне оникс

Моделите оникс се исклучително убави и импресивни. Овие модели се достапни во различни бои како црна, зелена, бела, сива и жолта и додаваат луксуз и енергија во секоја бања. Тие не се само декоративни туку и функционални, лесни за одржување и отпорни на оштетување.

Болеславици

Моделите на Болеславец се украсени со уникатна техника на штанцување која датира од почетокот на 19 век. Овие модели комбинираат корисни и декоративни функции, нудејќи уникатност и практичност. Тие се совршени за додавање на историски и уметнички акцент на секоја бања.

Скамено дрво и полускапоцени камења

Полускапоцените камења и мијалниците од скаменети дрва се создадени за познавачите и љубителите на природата. Секој модел е уникатен и изработен од индивидуални суровини и материјали, што ги прави незаменливи и уникатни. Тие додаваат природен шарм и естетика на секоја бања.

Мијалници од полускапоцени камења

Мијалниците од полускапоцени камења се убав и оригинален завршен елемент на секоја бања. Тие се направени од различни суровини од целиот свет и нудат уникатен состав на дезени и бои. Тие не се само декоративни, туку и функционални, со висока отпорност и лесно одржување.

Мијалници од скаменети дрва

Скаменетите дрвени мијалници се направени од уникатен материјал кој ги зачувал своите траги од античко време. Секој модел е единствен и не може да се дуплира бидејќи секое парче скаменето дрво има уникатни карактеристики. Овие модели нудат луксуз и автентичност, додавајќи исклучителна убавина и уникатност на секоја бања.

грешка: